Flanelové obliečky

Ideálnym spoločníkom pre chladnejšie noci sú teplé obliečky. Vďaka flanelový obliečkam sa môžete cítiť komfortne, aj keď rozhodnete znížiť teplotu v spálni.

Veselé flanelové obliečky si obľúbia malí aj veľkí. Obliečky zaručene potešia každú milú dušu a navodia pravú pohodu. Hebký a hrejivý flanel vás zahreje aj počas tých najchladnejších nocí a vy sa budete vždy radi vracať do svojej pohodlnej postele.

Ste pár s rôznymi teplotnými preferenciami?

  • Zimomrivý partner si môže vybrať mikroplyšové obliečky, mikroflanelové či flanelové obliečky.
  • Zatiaľ čo pre tých, ktorí preferujú chlad sú určené bavlnené obliečky.

Často sú dostupné rovnaké vzory látok. Tým pádom môžu páry mať na manželskej posteli stále rovnaký vzor obliečok, a pritom sa každý môže tešiť z optimálnej teploty pri spánku.

Vykurovanie je často najvyššia položka na účtenke pani zimy. V dnešnej dobe sú energie stále drahšie a často hľadáme spôsoby, ako efektívne šetriť, napríklad znížime vykurovaciu teplotu. Hoci sa hovorí, že je lepší spánok v chladnejšej miestnosti nie prekúrenej (ak v bežnej miestnosti udržiavate 21-22 stupňov, v spálni často postačí 18 stupňov), nájdu sa aj zimomriví ľudia, ktorí spia radi v teplúčku, ktorým chlad nevyhovuje. Vsaďte na zimné obliečky!

Ďalšie produkty pre spanie v teplúčku:

  • Ak hľadáte obliečky s vianočným motívom, vytriedili sme ich zvlášť v kategórii Vianočné obliečky.
  • Pri pozeraní telky, či čítaní knihy, alebo len pri listovaní v mobile sa môžete zakutrať do eplučkej baránkovej deky: Vianočné deky

Showing 1–12 of 13 results